Kwakerbericht


Volleybalclub Olsredlem     

Melderslo – Broekhuizen – Broekhuizenvorst

 

 

Activiteiten
Join Volleybal!
                                                25/01, 08/02, 22/02, 07/03, 21/03, 04/04,
(kinderen van 4-7 jaar)                                  18/04, 02/05, 16/05, 30/05, 13/06, 27/06.           .
Jan & Allemantoernooi                               21 mei 2020

 

Wedstrijdschema zaterdag 18 januari
Thuiswedstrijden MFC de Zwingel:
Dames 1            
16.00 uur            Olsredlem DS 1 – VC Trivia DS 1
                                                               S: Henk                 T: Monique & Jolein C    K:Lenny
Dames 4             
18.00 uur            Olsredlem DS 4 – ActiveRooy DS 3
                                                               S: Jos                     T: Moniek R        K: José
Meisjes C1        
14.00 uur            Olsredlem./Brovoc MC 1 – Furos MC 1
                                                               S: Mendy            T: Anouk              K: Pleun D
Meisjes C2
         12.00 uur            Olsredlem MC2 – Revoc VCB MC 3
                                                               S: Marian            T: Kristie               K:Garda

 

Thuiswedstrijden De Schakel:
Dames 2             
17.00 uur            Olsredlem/Brovoc DS 2 – Grashoek DS 2
                                                               S: Frank V           T: Isa H
Meisjes B1        
15.00 uur            Olsredlem/Brovoc MB1 – VC Trivia MB 1
                                                               S: Con L                 T: Sophie L

 

Uitwedstrijden:
Dames 3             
15.30 uur            Vocala DS 3 – Olsredlem DS 3
Meisjes A
           13.00 uur            Hovoc MA 1- Olsredlem MA 1

Wedstrijdschema zondag 19  januari
Heren 2              
10.00 uur            Olsredlem 2 – VVT
                                                               S: Jan K
Niveau 4 1          10.30 uur            VC Olympia N4 1 – Olsredlem N4 1
                               11.00 uur            Hovoc N4 3 – Olsredlem N4 1

 

Wedstrijdschema maandag 20 januari
Dames Recreanten         20.30 uur            Olsredlem DR 1- VC Asterix DR 2
                                                                               F: Gerard